santa sophiabakırköy playstation cafe demirdöküm servisbaymak servisbeko kombi servisiarçelik kombi servisklima serviskombi servisdemirdöküm servisbaymak servisvaillant servisprotherm servisiumre turlarıumre fiyatlarıkadıköy ikinci el eşyasarısoy nakliyat
İnsan Kaynakları
AFM Sigorta, İnsan Kaynakları uygulamaları ve insan kaynağına verdiği önemle, sürdürülebilir olmayı hedeflerken, yarattığı değerle bu alanda da şirketin dokusuna ve ihtiyaçlarına uygun çalışmaları benimser ve sektörde fark yaratır.

İşe alım sürecinde ünvanlara bakılmaksızın yaklaşım; yeniliğe ve değişime ayak uydurabilen, verimli ve katma değer yaratan, gelişime açık kişilerin şirkete katılması şeklindedir. Bu doğrultuda, mülakatlar hem İK ve hem de teknik yöneticiler tarafından yetkinlik bazlı gerçekleştirilir.

Eğitim yönetimini, organizasyonel gelişim yönetimi olarak gören AFM Sigorta, bu anlayışla çalışanlarına şirket içi ve şirket dışı eğitim olanakları sağlar. Performansı yüksek olan ve şirkete etki katkısı fazla olan kişlere öncelik tanınır. İnsana yatırım, şirkete yatırım olarak benimsenir.

Performans yıllık bazda değerlendirilir. Yıl ortasında ara değerlendirme yapılır, burada özellikle belirlenen hedefler gözden geçirilir. AFM Sigorta'da hedef ve yetkinlik bazlı bir performans yönetim sistemi uygulanır.

Şirket hedeflerinin bireysel hedeflere dönüştürüldüğü bu sistemin çıktıkları önemsenir ve çalışanın gelişimine yönelik eğitim, kariyer planlaması, ödüllendirme gibi uygulamalar, İnsan Kaynakları danışmanının rehberliğinde takip edilir ve gerçekleştirilir.